Вівторок, 24.09.2024, 22:39
Вітаю Вас Гість | RSS
SSS
Головна
Реєстрація
Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Програми, що спрощують нам ігровий день.
Archi-GrafSEXДата: Четвер, 17.12.2009, 22:18 | Повідомлення # 1
Генерал-майор
Група: Члени клану
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Програма фармс і їй подібні, я хочу розпочати тему запитавши у ВАС, можливо хтось уже має досвід у прозі Фармс, бо я новачок.

Я знаю що я нічого не знаю, а інші не знають і цього +)
 
KarionДата: Середа, 23.12.2009, 22:23 | Повідомлення # 2
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Статус: Offline
Що ще за фармс? о_О

 
Archi-GrafSEXДата: Четвер, 24.12.2009, 01:14 | Повідомлення # 3
Генерал-майор
Група: Члени клану
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
ЗДається коли я приходив до ВАС літом, то помічав жовті цифри на лівому верхньому боці екрану. Після тогшо, як я записав ФаРмС, в мене все так же.
Але я не вмію нею користуватися, ібо там по АнГлІйСьКи, і ібо я новачок в цих ділах. Здається за допомогою цієї проги можна сфоткати або зняти на відео все що відбувається на робочому столі, чи в моніторі.


Я знаю що я нічого не знаю, а інші не знають і цього +)
 
KarionДата: Четвер, 24.12.2009, 03:56 | Повідомлення # 4
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (Archi-GrafSEX)
ЗДається коли я приходив до ВАС літом, то помічав жовті цифри на лівому верхньому боці екрану. Після тогшо, як я записав ФаРмС, в мене все так же.
Але я не вмію нею користуватися, ібо там по АнГлІйСьКи, і ібо я новачок в цих ділах. Здається за допомогою цієї проги можна сфоткати або зняти на відео все що відбувається на робочому столі, чи в моніторі.

Ааааа.... блін, то не фармс, а FRAPS!
Так, вона може знімати скріншоти і відео в іграх))) а що саме ти не розумієш? оО там все просто оО


 
Archi-GrafSEXДата: П'ятниця, 25.12.2009, 19:50 | Повідомлення # 5
Генерал-майор
Група: Члени клану
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
В мене по англ, і я наприклад хочу знати що зробити для того, щоб зняти відео доти чи футболу, а потім я обріжу про=и можливостя, там якісь параметри хочуть бути настроєні, шось таке, кароч мені треба ще раз на неї глянути.

Я знаю що я нічого не знаю, а інші не знають і цього +)
 
KarionДата: П'ятниця, 25.12.2009, 20:31 | Повідомлення # 6
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (Archi-GrafSEX)
В мене по англ, і я наприклад хочу знати що зробити для того, щоб зняти відео доти чи футболу, а потім я обріжу про=и можливостя, там якісь параметри хочуть бути настроєні, шось таке, кароч мені треба ще раз на неї глянути.

Так що там непонятного? ясно що знімати треба без кодування відео, бо треба мати суперкомп щоб він встигав знімати і стискати.... Обробляти будеш по-любому в іншій програмі.... А шо складного в тому щоб зняти? вказав папку куди зберігати і нажимаєш раз гарячу клавішу в грі коли хочеш почати знімати і один раз коли закінчити... все!


 
Archi-GrafSEXДата: П'ятниця, 25.12.2009, 21:38 | Повідомлення # 7
Генерал-майор
Група: Члени клану
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Гаряча клавіша це прінт скрін? мені шось не віриться

Я знаю що я нічого не знаю, а інші не знають і цього +)
 
KarionДата: П'ятниця, 25.12.2009, 21:56 | Повідомлення # 8
Admin
Група: Адміністратори
Повідомлень: 181
Нагороди: 0
Статус: Offline
Quote (Archi-GrafSEX)
Гаряча клавіша це прінт скрін? мені шось не віриться

Ти жартуєш? х) Гаряча клавіша це гаряча клавіша і яку поставиш - така і буде х) по замовчуванню здається F9 для відео в FRAPS стоїть...


 
Archi-GrafSEXДата: П'ятниця, 25.12.2009, 23:08 | Повідомлення # 9
Генерал-майор
Група: Члени клану
Повідомлень: 227
Нагороди: 0
Репутація: 6
Статус: Offline
Я так і знав що там сам позначаєш

Я знаю що я нічого не знаю, а інші не знають і цього +)
 
ПрохорДата: Неділя, 22.07.2018, 16:22 | Повідомлення # 10
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 8
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Слушайте, прикольная программа. Мне бы такую на свой iphone 6s silver https://tehnoezh.ua/apple/iphone-6s/tsvet-serebristie/ поставить. Потому что некоторые игры блокируют стандартную комбинацию скриншотов, а иногда так хочется эпичный момент запечатлеть. Подскажите для айфона аналоги, плиз.
 
КузяДата: Неділя, 30.09.2018, 11:24 | Повідомлення # 11
Рядовой
Група: Користувачі
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Offline
Про программы ничего не скажу. Зато скажу, что меня очень выручают бампера для Iphone Luphie: https://stylus.ua/aksessuary-dlya-iphone/proizvoditel:luphie_tip-chehla:bamper/ Я человек эмоциональный, и периодически из-за того, что проигрываю в игре, могу швырнуть смартфон, иногда даже в стену. Так сломал два бампера, зато айфон цел)))
 
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


SSS clan © 2024
Хостинг від uCoz